- Home
- »
- Our Product Range
- »
- CNC Fiber Laser With Rotary Cutting Machine
CNC Fiber Laser With Rotary Cutting Machine
Leading Manufacturer of 2kw drd cut-3020 cnc fiber laser with rotary cutting machine from Pune.
2kW DRD Cut-3020 CNC Fiber Laser with Rotary Cutting Machine
Product Price: Rs 18,50,000 / UnitGet Best Price
Minimum Order Quantity: 1 Unit
Product Details:
| Laser Power | 2kW |
| Working Area | 3000*1500 mm |
| Machine Type | Sheet Cutting |
| Cutting Material | Mild Steel |
| Model Name/Number | DRD Cut-3020 |
| Positioning Accuracy | ±0.02mm |
| Voltage | 380 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Weight | 4550 Kg |
We are engaged in offering 2kW DRD Cut-3020 CNC Fiber Laser with Rotary Cutting Machine to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
Yes! I am InterestedRequest A Callback