- Home
- ยป
- Our Product Range
- »
- CNC Portable Gas Cutting Machine
CNC Portable Gas Cutting Machine
Our range of products include 1000mm/min cnc portable gas cutting machine.
1000mm/min CNC Portable Gas Cutting Machine
Product Price: Rs 4,60,000 / UnitGet Best Price
Product Details:
| XY Axis Working Area | 1500 x 3000 mm |
| Cutting Thickness | 100 mm |
| Layout | Horizontal |
| Automation Grade | Automatic |
| Frequency | 50 Hz |
| Input Voltage | 380 V |
| Phase | Three Phase |
| Max. Working Speed | 1000 mm/min |
We are engaged in offering 1000mm/min CNC Portable Gas Cutting Machine to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
Yes! I am InterestedRequest A Callback