- Home
- ยป
- Our Product Range
- »
- CNC Portable Plasma Cutting Machine
CNC Portable Plasma Cutting Machine
Our range of products include 2000mm/min cnc portable plasma cutting machine.
2000mm/min CNC Portable Plasma Cutting Machine
Product Price: Rs 1,80,000 / UnitGet Best Price
Product Details:
| Table size | 1500x3000 mm |
| Cutting Thickness | 12 mm |
| Automation Grade | Fully-automatic |
| Voltage | 380 V |
| Material | Mild Steel |
| Frequency | 50 Hz |
| Phase | Three Phase |
| Max. Working Speed | 2000 mm/min |
We are engaged in offering 2000mm/min CNC Portable Plasma Cutting Machine to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
Yes! I am InterestedRequest A Callback