- Home
- ยป
- Our Product Range
- »
- CNC Profile Cutting Machine
CNC Profile Cutting Machine
Prominent & Leading Manufacturer from Pune, we offer 100mm cnc profile cutting machine.
100mm CNC Profile Cutting Machine
Product Price: Rs 4,95,000 / UnitGet Best Price
Minimum Order Quantity: 1 Unit
Product Details:
| Cutting type | Oxy fuel, Plasma, Plasma and flame, Flame |
| Cutting Thickness | 100 mm |
| Automation Grade | Fully-automatic |
| Brand/Make | DRD Engineers |
| Material | Mild Steel |
| Voltage | 230 V |
| Phase | Three Phase |
| Frequency | 50 Hz |
We are engaged in offering 100mm CNC Profile Cutting Machine to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
Yes! I am InterestedRequest A Callback