- Home
- »
- Our Product Range
- »
- CNC Stone Carving Machine
CNC Stone Carving Machine
Our product range includes a wide range of 4.5kw cnc stone carving machine.
4.5kW CNC Stone Carving Machine
Product Price: Rs 5,90,000 / UnitGet Best Price
Product Details:
| Machine Type | CNC Router |
| Working Area | 2000×3000 mm |
| Spindle Power | 4.5 kW |
| Machine Material | Mild Steel |
| Automation Grade | Automatic |
| Voltage | 280 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Power Source | Electric |
Yes! I am InterestedRequest A Callback