- Home
- ยป
- Our Product Range
- »
- Cnc Table Plasma Cutting Machine
Cnc Table Plasma Cutting Machine
Our range of products include cnc plasma cutting machine and sheet metal cutting machine.
Cnc Plasma Cutting Machine
Product Price: Rs 6,75,000 / PieceGet Best Price
Product Details:
| Cutting Thickness | 20 mm |
| Max mild steel cut | 40 mm |
| Automation Grade | Fully-automatic |
| Power | Ac 380 |
| Voltage | AC 230 |
| Material | Mild Steel |
| DRD ENGINEERS | 1500kg |
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Sheet Metal Cutting Machine
Product Price: Rs 2,30,000 / PieceGet Best Price
Minimum Order Quantity: 1 Piece
Product Brochure
Product Details:
| Machine Type | Plasma |
| Laser Type | CNC plasma cutting machine |
| Automatic Grade | Automatic |
| Capacity | 10 ton |
| Voltage | 415 V |
CNC portable mini Gayntari type plasma and Oxyfuel Cutting machine CNC Gas Cutting machine CNC plasma cutting machine
Yes! I am InterestedRequest A Callback