- Home
- ยป
- Our Product Range
- »
- Multi Torch CNC Oxy Fuel Cutting Machine
Multi Torch CNC Oxy Fuel Cutting Machine
Our product range includes a wide range of 20000mm/min multi torch cnc oxy fuel cutting machine.
20000mm/Min Multi Torch CNC Oxy Fuel Cutting Machine
Product Price: Rs 6,65,000 / UnitGet Best Price
Minimum Order Quantity: 1 Unit
Product Details:
| Number of Torches | 3 |
| Automation Grade | Automatic |
| Body Material | Mild Steel |
| Max. Working Speed | 20000mm/min |
| Working Voltage | 380 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Phase | Three Phase |
| Cutting Thickness | 60 mm |
We are engaged in offering 20000/min Multi Torch CNC Oxy Fuel Cutting Machine to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
Yes! I am InterestedRequest A Callback