- Home
- ยป
- Our Product Range
- »
- Multi Torch Metal Cutting Machine
Multi Torch Metal Cutting Machine
Providing you the best range of 25mm multi torch metal cutting machine with effective & timely delivery.
25mm Multi Torch Metal Cutting Machine
Product Price: Rs 6,80,000 / UnitGet Best Price
Product Details:
| Automation Grade | Automatic |
| Machine Type | Metal Cutting Machines |
| Usage/Application | Industrial |
| Max Cutting Thickness | 25 mm |
| Material | Mild Steel |
| Brand | DRD Engineers |
| Frequency | 50 Hz |
| Voltage | 380 V |
| Phase | Three Phase |
Yes! I am InterestedRequest A Callback