- Home
- ยป
- Our Product Range
- »
- Plasma Torch Height Controller
Plasma Torch Height Controller
Leading Manufacturer of 2a f1621 plasma torch height controller from Pune.
2A F1621 Plasma Torch Height Controller
Product Price: Rs 14,500 / UnitGet Best Price
Minimum Order Quantity: 1 Unit
Product Details:
| Current | 2A |
| Input Voltage | 24 V DC |
| Input Sensor | 24V DC |
| Model Name/Number | F1621 |
| Usage/Application | Industrial |
| Frequency | 50 Hz |
| Voltage | 220 V |
| Phase | Three Phase |
We are engaged in offering 2A F1621 Plasma Torch Height Controller to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
Yes! I am InterestedRequest A Callback